Zprávy a články

to
Sunday services
at 9.00 a.m.;
a visit to the church is available by appointment by
calling +420 566 616 244
And in this time
Friday 9. February 10-16
Saturday 10.2. 10-16
Thursday 15.2. 10-15
Friday 16.2. 10-15

Účet sboru

qr-platba-nmnm.png

Na sborový účet 253070437/0600 lze platit salár i dary také pomocí mobilních aplikací a výše uvedeného QR kódu.

Den otevřených dveří památek

Horácké muzeum připravilo na sobotu 16. září Den otevřených dveří památek. Od rána budou probíhat prohlídky Horáckého muzea a náměstí, historik Libor Denk připomene historii novoměstských hospod a hostinců. Odpoledne pak bude otevřená katolická fara včetně Müllerovy galerie. Program skončí komentovanou prohlídkou našeho kostela.

Zahradní slavnost 2023

Divadlo pro děti, rodinný orientační běh, výstava fotografií nebo jazzový koncert pod kaštanem. To jsou hlavní body letošní Zahradní slavnosti, která se uskuteční v neděli 10. září od 14:00 v parku u novoměstského evangelického kostela. Po celou dobu budou v parku probíhat tvořivé dílny pro děti, můžete si vyzkoušet také biatlonovou laserovou střelnici nebo si užít hudební doprovod ženského pěveckého kvarteta ZEVL či živá hudby bratří Marka a Šimona Peňázových. Chybět nebude  občerstvení. Součástí slavnosti bude představení Domova Pomněnka, kterému bude určený výtěžek ze sbírky.

Nový účet sboru

qr-platba.png
Věnujte prosím pozornost této informaci! Sbor má nový sborový účet u banky Moneta č. 253070437/0600.
- Prosíme o provedení změny trvalého příkazu na platby saláru.

Dobročinná aukce pro Pomněnku

Dvacítka umělců věnovala svá díla do Dobročinné aukce na podporu stavby Domova Pomněnka v Novém Městě na Moravě.  Aukce se uskuteční v neděli 11. prosince od 17:00 hodin v podkroví Horácké galerie v Novém Městě. Díla si bude možné prohlédnout v neděli 27. listopadu 2022 od 15:00 v evangelickém kostele v Novém Městě na Moravě. A pak od 2. do 10. prosince 2022 v Horácké galerii.

Vstupné na aukci 150,- Kč pro přímé účastníky aukce. V ceně je zahrnutý dražební lístek, katalog a drobné občerstvení. Vstupné pro ostatní účastníky 100,- Kč.

Přihlásit se k odběru Zprávy a články