Zahradní slavnost 2023

Zahradní slavnost pro Pomněnku.

Divadlo pro děti, rodinný orientační běh, výstava fotografií nebo jazzový koncert pod kaštanem. To jsou hlavní body letošní Zahradní slavnosti, která se uskuteční v neděli 10. září od 14:00 v parku u novoměstského evangelického kostela. Po celou dobu budou v parku probíhat tvořivé dílny pro děti, můžete si vyzkoušet také biatlonovou laserovou střelnici nebo si užít hudební doprovod ženského pěveckého kvarteta ZEVL či živá hudby bratří Marka a Šimona Peňázových. Chybět nebude  občerstvení. Součástí slavnosti bude představení Domova Pomněnka, kterému bude určený výtěžek ze sbírky. Zahradní slavnost pořádá novoměstský evangelický sbor s podporou města Nového Města na Moravě, Novoměstských kulturních zařízení a Sportovního klubu Nové Město na Moravě.

Neděle 10. září od 14:00 park u evangelického kostela v Novém Městě na Moravě.

14:30 Noc odchází a svítá den... – vernisáž výstavy fotografií Vojty Zikmunda

15:00 Divadlo pro děti - scénické čtení z knížky „Zpověď Jonatana Papírníka“

16:00 Rodinný orientační běh

18:00 Joe Kučera & Jesse Ballard  - jazzový koncert pod kaštanem

Doprovodný program: Tvořivé dílny pro děti, živá huba-  ZEVL + Marek a Šimon Peňázovi, biatlonová laserová střelnice , Kavárna pod kaštanem.

Příloha:

Datum: